Menu

ZEW Niedzica wspiera OSP Sromowce Wyżne

Wykaz członków OSP w Sromowcach Wyżnych


Zgodnie z §13 Statutu OSP w Sromowcach Wyżnych:

Członkowie OSP dzielą się na członków:
  1. Zwyczajnych w tym członków młodzieżowych drużyn pożarniczych i kobiecych drużyn pożarniczych
  2. Wspierających
  3. Honorowych
  4. Seniorów


Lista członków zwyczajnych uprawnionych do udziału w działaniach:

1.Bańkosz Jacek-Opiekun MDP / kier. poj. uprzyw. / szer. / oper. sprz. / Rat. OSP cz.II
2.Bańkosz Jakub-Rat. OSP cz.I i II / KPP
3.Bańkosz Kinga-Strażaków Rat. OSP
4.Bańkosz Krzysztof-Rat. OSP cz.I i II
5.Bańkosz Mateusz-Rat. OSP cz.I i II / KPP
6.Dębski Adam-Kurs szeregowych / Rat. OSP cz.II
7.Dębski Grzegorz-Kurs szeregowych / oper. sprz.
8.Dębski Marcin-Sekretarz OSP / szeregowych /Rat. OSP cz.II
9.Górecki Damian-Strażaków Rat. OSP
10.Górecki Jacek-Naczelnik OSP / kier. poj. uprzyw. / PSP
11.Górecki Jan-Rat. OSP cz.I i II
12.Grywalski Zbigniew-Kurs szeregowych
13.Janczy Gabriel-Rat. OSP cz.I i II
14.Janczy Hubert-Strażaków Rat. OSP
15.Janczy Norbert-Strażaków Rat. OSP
16.Kowalczyk Andrzej-Kurs szeregowych / d-ców sekcji
17.Kowalczyk Bartłomiej-Strażaków Rat. OSP
18.Kowalczyk Kacper-Strażaków Rat. OSP
19.Kowalczyk Krzysztof-Kier. poj. uprzyw. / PSP
20.Kowalczyk Krzysztof-Kurs szeregowych
21.Kowalczyk Marcin-Rat. OSP cz.I i II
22.Kowalczyk Mateusz-Rat. OSP cz.I i II
23.Kozub Eugeniusz-PSP
24.Liptak Grzegorz-Rat. OSP cz.I i II
25.Liptak Krzysztof-Kurs szeregowych / apar. pow.
26.Olejarz Józef-Strażaków Rat. OSP
27.Pierwoła Antoni-Prezes OSP / PSP
28.Pierwoła Artur-Rat. OSP cz.I i II
29Pierwoła Edward-Zastępca Naczelnika / szeregowych / d-ców sekcji
30.Pierwoła Kamil-Strażaków Rat. OSP
31.Pierwoła Łukasz-Strażaków Rat. OSP
32.Pierwoła Nikodem-Strażaków Rat. OSP
33.Pierwoła Piotr-Rat. OSP cz.I i II
34.Pierwoła Stanisław-Rat. OSP cz.I i II / KPP
35.Pierwoła Wojciech-Kurs szeregowych / d-ców sekcji
36.Pierwoła Zbigniew-Kier. poj. uprzyw. / oper. sprz.
37.Zachara Szymon-Rat. OSP cz.I i II / KPP
38.Znaniec Grzegorz-Skarbnik /szeregowych / Rat. OSP cz.II


Lista pozostałych członków zwyczajnych:Lista członków honorowych i seniorów:
  1. Adamczyk Jan
  2. Bańkosz Andrzej
  3. Bańkosz Jan
  4. Bańkosz Marek
  5. Bańkosz Marek
  6. Bańkosz Paweł
  7. Chmiel Stanisław
  8. Dębski Krzysztof
  9. Dębski Zdzisław
  10. Gabryś Stanisław
  11. Górecki Adam
  12. Górecki Kamil
  13. Górecki Marek
  14. Grywalski Stanisław
  15. Janczy Franciszek
  16. Janczy Jakub
  17. Janczy Jan
  18. Janczy Stanisław
  19. Janczy Stanisław
  20. Kaczmarczyk Andrzej
  21. Koczur Jan
  22. Kołodziej Marek
  23. Kołodziej Piotr
  24. Kowalczyk Damian
  25. Kowalczyk Dominik
  26. Kozub Andrzej
  27. Kozub Jan
  28. Kozub Piotr
  29. Niemiec Andrzej
  30. Niemiec Stanisław
  31. Olejarz Gabriel
  32. Olejarz Jan
  33. Olejarz Stanisław
  34. Olejarz Tomasz
  35. Paluch Adam
  36. Pierwoła Franciszek
  37. Pierwoła Józef
  38. Pierwoła Józef
  39. Pierwoła Marcin
  40. Pierwoła Marek
  41. Pierwoła Stanisław
  42. Pierwoła Stanisław
  43. Polczyk Piotr
  44. Regiec Piotr
  45. Sproch Stanisław
  46. Wotus Andrzej
  47. Zachara Bogumił
  1. Bańkosz Władysław
  2. Dębski Andrzej
  3. Dębski Kazimierz
  4. Giblak Stanisław
  5. Giblak Władysław
  6. Górecki Jan
  7. Grywalski Henryk
  8. Grywalski Józef
  9. Górecki Stanisław
  10. Grywalski Jan
  11. Janczy Józef
  12. Janczy Stanisław
  13. Kowalczyk Jan
  14. Kowalczyk Stanisław
  15. Olejarz Edward
  16. Pierwoła Andrzej
  17. Pierwoła Jan
  18. Pierwoła Jerzy
  19. Pierwoła Krzysztof
  20. Pierwoła Stanisław
  21. Polczyk Jan
  22. Wotus Franciszek
Wykonanie: flankerds.com
do góry